dr Sylwia Hałas-Dej, MBA
Dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów

Dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów, w ramach którego odpowiada za studia podyplomowe i MBA na poziomie ich realizacji i współpracy z absolwentami. Związana z Akademią Leona Koźmińskiego od 2000 roku. 

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu programów studiów umożliwia jej owocną współpracę z biznesem, przygotowując i kompleksowo realizując programy rozwojowe, kursy i szkolenia pod indywidualne potrzeby organizacji. 

Prezes Fundacji Koźmińskich, której misją jest inicjowanie międzykulturowej wymiany doświadczeń, a także, przede wszystkim, wsparcie i rozwój najlepszych, najbardziej przedsiębiorczych studentów ALK. Wspiera ich rozwój. 

 

Dzieli się swoim doświadczeniem jako  członek Rady Programowo-Naukowej Liceum LifeSkills, Rady Programowej studiów podyplomowych Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe, Członek Rady Nadzorczej Międzynarodowej Szkoły  Zarządzania oraz Członek Kapituły nagrody „Lwy Koźmińskiego”.

 

Od 2012 roku jest międzynarodowym akredytatorem programów MBA w ramach stowarzyszenia Association of MBAs (AMBA, Londyn).