Co to jest sukces?
Sandra Bichl
Senior Career Consultant
Godzina: 9:20 - 9:50
Ścieżka:RESTART | UP:GREAT
W skrócie

Mimo tego, że każdy inaczej definiuje sukces zawodowy, sposób, w jaki można go osiągnąć, jest bardzo podobny. Power speech “Co to jest sukces?” będzie prowadzony przez Sandra Bichl z Career Angels Polska, która na przestrzeni prawie 20 lat (najpierw jako rekruter, teraz jako doradca kariery) spotkała się z wieloma przykładami ścieżek kariery, które robią wrażenie udanych, a wcale nie są i na odwrót… i o kilku nam opowie. Pokaże też wspólny mianownik tych, którym się udało! Podzieli się też tzw. „career management science” – czyli jakie wzorce ścieżek kariery istnieją oraz jak zidentyfikować swój własny. 

Co to jest sukces?
9:20 - 9:50
Prowadzenie:
Sandra Bichl
Senior Career Consultant

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Swoją karierę zaczęła od Executive Search w CEE, następnie przeszła do sprzedaży i marketingu w Ameryce Łacińskiej i Belgii. W 2010 roku założyła firmę Career Angels, która świadczy usługi doradztwa kariery skierowane do doświadczonych managerów i executives w całej Europie, a także wspiera i szkoli kadrę zarządzającą oraz działy HR z zakresu zarządzania ścieżkami karier, employer brandingu i poprawy rekrutacji.

Od 2014 roku Sandra regularnie wykłada w renomowanych szkołach biznesu, m.in. w Brukseli, Warszawie, Mediolanie, Wiedniu, Mannheim i Zurychu – dla studentów i absolwentów studiów G/E/MBA. W 2021 roku zaprojektowała (i nadzorowała realizację) studia podyplomowe „Career Advisory – Zarządzanie rozwojem i zmianą ścieżki kariery” na Akademii Leona Koźmińskiego.

Co to jest sukces?
9:20 - 9:50