Wizualizacja danych – teoria vs. praktyka
Anna Lewandowska
Business & Integration Manager
Anna Jurewicz
Technology Consultant
Jak budować efektywne raporty w biznesie? Dobra strategia podczas implementacji rozwiązania pomoże Ci osiągnąć sukces i stworzyć raporty, które pozwolą użytkownikom podjąć najlepsze decyzje biznesowe.
Godzina: 10:30 - 11:00
Ścieżka:UP:GREAT
O warsztacie

Dzięki umiejętności tworzenia raportów, które będą zachęcać użytkownika końcowego swoim designem i funkcjonalnościami, oraz pomogą mu znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania rozwiniesz swoją karierę w IT. Na warsztacie poznasz uniwersalne zasady tworzenia raportów, które znajdą zastosowanie w wielu obszarach organizacji. Skupimy się na teorii wizualizacji, zestawimy ją z praktyką oraz opowiemy jak wygląda end-to-end proces rozwijania systemu raportowania w przedsiębiorstwie. Jeśli jesteś ciekawa/ciekawy jak wizualizacja potrafi zmienić biznesowy świat to dołącz do nas juz 22.11!

 

Wizualizacja danych – teoria vs. praktyka
10:30 - 11:00
Prowadzenie:
Anna Lewandowska
Business & Integration Manager

Data Visualization Team Lead w zespole Data & AI. Od ponad 9 lat zajmuję się wizualizacją danych, w tym od ponad 5 w Accenture Technology. Zajmuję się projektowaniem i tworzeniem dashboardów w narzędziach Business Intelligence, głównie w Tableau. Chętnie wykorzystuję i dzielę się wiedzą z obszarów UX i UI, aby raporty, które tworzymy w naszym zespole, były jak najbardziej intuicyjne, nowoczesne i jak najlepiej wspierały proces decyzyjny ich użytkowników. Na co dzień współpracuję z biznesem z różnych szczebli oraz obszarów, m.in. FMCG, przemysłu farmaceutycznego, finansów, czy danych operacyjnych.

Anna Jurewicz
Technology Consultant

Jestem konsultantem z 4 letnim doświadczeniem w obszarze Business Intelligence, specjalizującym się w wizualizacji danych i tworzeniu interaktywnych raportów. Na co dzień zarządzam praktyką wizualizacyjną na projektach, przechodząc z zespołem przez takie etapy wdrażania raportów jak zbieranie wymagań od klienta oraz budowanie na tej podstawie prototypów, a następnie finalnych, często skomplikowanych i customizowanych rozwiązań. To co jest dla mnie najważniejsze, to zbudowanie jak najbardziej optymalnych dashboardów opartych na zasadach best practise,  dających szybką odpowiedź na kluczowe pytania użytkownika końcowego.

Wizualizacja danych – teoria vs. praktyka
10:30 - 11:00