Utrzymanie ciągłości biznesowej w czasach cyberzagrożeń
Anna Rydel
Enterprise Account Executive, Commvault
Ostatnie statystyki pokazują, że do 2025 roku ataki typu ransomware będą kosztowały ok. 10,5 biliona dolarów. Podczas prezentacji: - odpowiemy na pytanie: czy warto płacić okup? - opowiem, jak się chronić przed atakami typu ransomware, w jakie narzędzia warto zainwestować oraz jakie kroki podjąć, żeby zminimalizować ryzyko ataku, - omówię, co zrobić, kiedy mimo wdrożonych procedur bezpieczeństwa atak ransomware jest skuteczny, jakie kroki podjąć, aby ten trudny moment stał się mniej stresujący i aby jak najszybciej przywrócić firmę do działania.
Godzina: 15:55 - 16:35
Ścieżka:UP:GREAT
O warsztacie

Ostatnie statystyki pokazują, że do 2025 roku ataki typu ransomware będą kosztowały ok. 10,5 biliona dolarów. Podczas prezentacji:

- odpowiemy na pytanie: czy warto płacić okup?

- opowiem, jak się chronić przed atakami typu ransomware, w jakie narzędzia warto zainwestować oraz jakie kroki podjąć, żeby zminimalizować ryzyko ataku,

- omówię, co zrobić, kiedy mimo wdrożonych procedur bezpieczeństwa atak ransomware jest skuteczny, jakie kroki podjąć, aby ten trudny moment stał się mniej stresujący i aby jak najszybciej przywrócić firmę do działania. 

Utrzymanie ciągłości biznesowej w czasach cyberzagrożeń
15:55 - 16:35
Prowadzenie:
Anna Rydel
Enterprise Account Executive, Commvault

Strategiczny doradca klienta w obszarze bezpieczeństwa danych i ewangelista nowych technologii z zamiłowania, od dwunastu lat jest związana z branżą IT, od ponad ośmiu lat realizuje się zawodowo w Commvault, gdzie zaczynała w zespole technicznego wsparcia sprzedaży rozwiązań, aby dziś wspierać klientów w procesach transformacji w obszarach zarządzania danymi i służyć im swoim doświadczeniem.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła kierunek Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne. Prowadzi wykłady w zakresie podstaw systemów do backupu danych na kierunku Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem na Akademii Leona Koźmińskiego.

Łączenie wiedzy technicznej z miękkimi umiejętnościami coachingowymi i wystąpienia publiczne to jej żywioł. Uważa, że utrzymanie równowagi w rozwoju biznesu i technologii wymaga zaangażowania kobiet, a cechy takie jak dostrzeganie potrzeb innych ludzi, wrażliwość, cierpliwość i chęć znalezienia kompromisu, są tak samo niezbędne w biznesie IT jak wiedza techniczna.

Utrzymanie ciągłości biznesowej w czasach cyberzagrożeń
15:55 - 16:35